Egzistencinės terapijos studijos tęsiasi

Baigiamieji darbai, gausūs klausimai, aptarimai, griežti vertinimai… Tai labai pažįstama baigiantiems vieną ar kitą studijų HEPI etapą. Ką tik įteiktais sertifikatais vis dar džiaugiasi 31-oji „Egzistencinės terapijos“ Pradinio lygio grupė, o Instituto darbų sąrašas netrumpėja – jame ką tik atsirado dar viena data: 2018 m. sausio 12 – 26 d. Tada darbą pradės jau 34-oji mokomoji grupė. Smulkiau apie kitas studijų sąlygas galima sužinoti čia.

Egzistencinės terapijos žvaigždės – vėl Birštone

Rytų Europos egzistencinės terapijos asociacija, kaip ir visuomet, gyvena aktyviai. Regis, dar neišblėso 2016-ųjų rugsėjo – HEPI dvidešimtmečiui skirtos konferencijos – įspūdžiai, o prieš akis – naujas renginys. Šį rudenį, tradiciškai – rugsėjį, REETA kviečia į du seminarus, kurie suteiks progą išgirsti ir pamatyti iškiliausias egzistencinės terapijos figūras. Pirmąjį seminarą ves  jau kartą Birštone viešėjusi prof. Emmy van Deurzen iš Anglijos, jos teorinio bei praktinio seminaro tema – „Egzistencinės terapijos supervizija“ – aktuali visiems profesionalams . Antrasis svečias bus garsus psichoterapeutas dr. Eric Craig iš JAV: jo tema ne mažiau įdomi ir svarbi – „Erosas psichoterapiniuose santykiuose“. Plačiau apie seminarus, jų vadovus ir dalyvavimo sąlygas – čia.

Vasario mėnesį – biblioterapijos seminaras

Kaip ir kasmet, vasaris HEPI išsiskiria biblioterapijos seminaru. Jį visada – jau beveik dvidešimt metų – veda Aleksandras Alekseičikas. Veda aistringai ir gyvai, nepalikdamas dalyviams jokių galimybių kelias seminaro dienas nugyventi abejingai. Pasirodo, literatūra, ir ne vien grožinė, yra puikus terapijos šaltinis.

Smulkiau apie seminarą – čia.

Planuose – kitų metų Įvado studijų grupė

Vos kovo mėnesį pradėjus darbą 2-ajai Įvado mokomajai grupei, daug kas jau klausinėjo, kada prasidės kita. Dabar šitai jau paaiškėjo – vis daugiau domėjimosi sulaukiančios studijos prasidės 2017 metų vasario 17 -28 d. Daugiau apie jas – čia.