Nauja „Psichologinių krizių įveikimo“ programos mokomoji grupė

„Psichologinių krizių įveikimo“ programa per paskutinius kelis metus neblogai įsitvirtino HEPI darbo planuose – šiuo metu studijas tęsia jau 3-a grupė. Tad suprantama, kad ir kitų metų darbo grafike atsirado vietos kitai – 4-ajai šios programos grupei. Gera naujiena norintiems mokytis iš Lietuvos – atsižvelgiant į daugelį pageidavimų, ši grupė mokysis lietuvių kalba. Daugiau apie programą ir studijų sąlygas galima sužinoti čia.

Egzistencinės terapijos studijos tęsiasi

Baigiamieji darbai, gausūs klausimai, aptarimai, griežti vertinimai… Tai labai pažįstama baigiantiems vieną ar kitą studijų HEPI etapą. Ką tik įteiktais sertifikatais vis dar džiaugiasi 32-oji „Egzistencinės terapijos“ Pradinio lygio grupė, o Instituto darbų sąrašas netrumpėja – jame ką tik atsirado dar viena data: 2019 m. sausio 12 – 26 d. Tada darbą pradės jau 35-oji mokomoji grupė. Smulkiau apie kitas studijų sąlygas galima sužinoti čia.

Vasario mėnesį – biblioterapijos seminaras

Kaip ir kasmet, vasaris HEPI išsiskiria biblioterapijos seminaru. Jį visada – jau beveik dvidešimt metų – veda Aleksandras Alekseičikas. Veda aistringai ir gyvai, nepalikdamas dalyviams jokių galimybių kelias seminaro dienas nugyventi abejingai. Pasirodo, literatūra, ir ne vien grožinė, yra puikus terapijos šaltinis.

Smulkiau apie seminarą – čia.