Egzistencinės terapijos studijos tęsiasi

Baigiamieji darbai, gausūs klausimai, aptarimai, griežti vertinimai… Tai labai pažįstama baigiantiems vieną ar kitą studijų HEPI etapą. Ką tik įteiktais sertifikatais vis dar džiaugiasi 31-oji „Egzistencinės terapijos“ Pradinio lygio grupė, o Instituto darbų sąrašas netrumpėja – jame ką tik atsirado dar viena data: 2018 m. sausio 12 – 26 d. Tada darbą pradės jau 34-oji mokomoji grupė. Smulkiau apie kitas studijų sąlygas galima sužinoti čia.

Vasario mėnesį – biblioterapijos seminaras

Kaip ir kasmet, vasaris HEPI išsiskiria biblioterapijos seminaru. Jį visada – jau beveik dvidešimt metų – veda Aleksandras Alekseičikas. Veda aistringai ir gyvai, nepalikdamas dalyviams jokių galimybių kelias seminaro dienas nugyventi abejingai. Pasirodo, literatūra, ir ne vien grožinė, yra puikus terapijos šaltinis.

Smulkiau apie seminarą – čia.

Planuose – kitų metų Įvado studijų grupė

Vos kovo mėnesį pradėjus darbą 2-ajai Įvado mokomajai grupei, daug kas jau klausinėjo, kada prasidės kita. Dabar šitai jau paaiškėjo – vis daugiau domėjimosi sulaukiančios studijos prasidės 2017 metų vasario 17 -28 d. Daugiau apie jas – čia.