Administracija

Instituto direktorius – prof. Rimantas Kočiūnas.

Psichologas psichoterapeutas, psichologijos daktaras, profesorius, Humanistinės ir egzistencinės psichologijos instituto įkūrėjas Rimantas Kočiūnas studentų dažnai yra vadinamas egzistencinės psichologijos tėvu Lietuvoje bei šios krypties psichoterapijos idėjų skleidėju Rytų Europoje. Nuo Instituto įkūrimo 1995 metais studijas jame baigė daugiau nei tūkstantis studentų iš skirtingų šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos, Azerbaidžano ir kt., o prof. R. Kočiūnas kiekvieną atsimena vardu bei paštu siunčia gimtadienio sveikinimus.

Tel. +370 68717336, el. p. rimask@hepi.lt

Instituto direktoriaus pavaduotojas – Rimvydas Budrys.

Vienas iš Instituto steigėjų, psichologas R. Budrys yra mitinio patyrimo ir tarpkultūrinės psichologijos seminarų autorius. Veda tylos grupių maratonus, grupines supervizijas psichologams ir psichoterapeutams. Nuo 1992 m. Palangoje kiekvieną rudenį rengia mitologijos seminarus (dabar tarpkultūrinius simpoziumus). Dėstytoją R. Budrį HEPI studentai taip pat pažįsta kaip šventinių baigiamųjų seminarų vakarų organizatorių ir kulinarą.

El. p. rimasbudrys@gmail.com

Instituto prezidentas – Leonas Judelevičius.

Psichologas, vertėjas ir lakūnas (ir vienas HEPI steigėjų)  L. Judelevičius teigia, kad „buvusių psichologų nebūna“. Gal dėl to nuo psichologijos profesionalus orlaivių pilotas neatitolsta net daugiau nei pusę savo laiko praleisdamas užsienio šalyse. L. Judelevičius rūpinasi Instituto plėtra, dalyvauja rengiant mokymo programas, sprendžiant svarbiausius organizacijos veiklos klausimus. 

Tel. +370 698 35183, el. p. hepi@hepi.lt

Administratorė – Inga Abramavičienė.

Rūpestingoji mūsų reikalų tvarkytoja, pati buvusi HEPI studentė. Be jos pasiklystų tvarkaraščiai, informacijos, kvitai, sąskaitos, kvietimai ir kiti dalykai, be kurių ir dėstytojai, ir studentai liktų tarsi be rankų…

Tel. +370 685 48687, el. p. inga@hepi.lt

Tuštuma 3

Naujienos

2022 m. rugpjūčio 4-7 d. Birštone vyks praktinis seminaras „Tuštuma 3“. Seminaro dalyviai – nauji ir dalyvavę ankstesniuose seminaruose – turės galimybę praktiškai, savo patirties pagrindu tyrinėti tuštumos fenomeną – kaip ją sukuria išsiskyrimai tiek gimimo-mirties, tiek vyrų-moterų bei kitokių santykių kontekste. Tuštuma taip pat padeda geriau suprasti universalų priklausomybės fenomeną. Darbo formatas – psichodramos grupė. Seminaro […]

Skaityti daugiau More Tag
Scroll to top