MOKYMO PROGRAMOS

Egzistencinė terapija

Egzistencinė terapija remiasi egzistencine ir fenomenologine filosofija, kuri yra terapeuto egzistencinių nuostatų sistemos pagrindas. „Egzistencinės terapijos“ mokymo programa parengta prof. Rimanto Kočiūno ir vykdoma Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute, įkurtame 1995 m. Ji susideda iš pradinio kurso, trunkančio 2 metus (590 auditorinių val.) ir profesionaliojo lygio kurso, kurio trukmė – 2 metai (680 auditorinės val.). Programa skirta psichologams, gydytojams bei socialiniams darbuotojams, besidomintiems psichologiniu konsultavimu ir psichoterapija.

Daugiau…

Grupinė psichoterapija

Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas kviečia psichologus, psichoterapeutus, socialinius darbuotojus, besidominčius grupinėmis psichologinės pagalbos formomis ir norinčius tapti kvalifikuotais grupių terapeutais, į tarptautinę mokymo programą „Grupinė psichoterapija“. Mokymo programą veda Instituto specialistų grupė, vadovaujama prof. Rimanto Kočiūno.

Daugiau…

Psichoterapijos (konsultavimo) pagrindai

2005 m. Institutas pradėjo mokymo programą „Konsultavimo ir psichoterapijos pagrindai“. Ji buvo skirta visiems besidomintiems psichologinės pagalbos praktika ir norintiems įgyti pradinius įgūdžius šioje srityje. 2007 m., 2009 m., 2011 m. ir 2014 m. šią programą baigė keturios mokymo grupės. Šiuo metu ši programa nevykdoma.

Daugiau…

Krizių įveikimas

Tai teorinio-praktinio mokymo programa, kurią parengė krizių konsultavimo Lietuvoje pradininkė dr. Kristina Ona Polukordienė. Programa skirta visiems, kam tenka dirbti krizių įveikimo srityje. Programos tikslas – supažindinti su įvairiomis krizėmis ir jų įveikimo būdais.

Daugiau…

Dasein-analizė

Naujiena! Institutas siūlo Dasein-analizės (vienos iš egzistencinės terapijos mokyklų) pradinio kurso programą. Ji skirta praktikuojantiems psichoterapeutams ir egzistencinės terapijos studentams. Programą ves dr. Alice Holzhey (Šveicarija), šiuolaikinės Dasein-analizės lyderė, Dasein-analizės pradininko M.Bosso mokinė, Hermeneutinės antropologijos ir Dasein-analizės draugijos prezidentė. Jai talkins dr. Utta Jaenicke (Šveicarija), taip pat M.Bosso mokinė.

Daugiau…